Facebook
Poptávka

Stavební firma Michal Honců michal@honcu.cz 603 264 057

O firmě

Stavební firma Michal Honců zahájila svoji činnost v roce 1995 jako fyzická osoba. Od roku 1998 pokračovala firma jako sdružení podnikatelů a současné době tvoří pracovní kolektiv 7 zkušených řemeslníků a je neustále pečlivě doplňován. Vzhledem k profesní zkušenosti vedení firmy a vysoké kvalitě prováděných prací poskytuje firma na provedená díla minimálně 5 let záruku.

Pro realizaci staveb vlastní firma veškeré technické, manipulační a výrobní vybavení.

Specializujeme se na výstavbu rodinných domů, kde jsme schopni pokrýt celou výstavbu od prvního kopnutí po poslední obklad. Dále pak provádíme přestavby bytových jader, betonové ploty, zámkové dlažby, renovace budov, fasády a zateplování, sádrokartony, gabiony aj.

Důležitým prvkem naší nabídky je také stavba a pronájem HAKI lešení , kde disponujeme 1200m2 pohledové plochy lešení.

 

 

PROČ NÁS? Protože …

Jsme ryze česká stavební firma, která se specializuje na komplexní stavební práce menšího a středního rozsahu. Za více jak 20 let našeho působení jsme vystavěli desítky rodiných domů a zrekonstruovali  přes 200 bytů.

Kvalita práce našich řemeslníků, použitého stavebního materiálu a především spokojenost našich zákazníků jsou pro nás vždy na prvním místě. Z vlastních zkušeností víme, že základem kvalitní stavby jsou kvalitní  použité materiály, a proto svým zákazníkům doporučujeme výrobky kvalitních předních výrobců za odpovídající cenu.  Jsme držiteli certifikátů od našich dodavatelů stavebních materiálů.

Nabízíme Vám skutečně poctivou práci, jejíž výsledek budete moci užívat dlouhá léta.


Ytong logo Porotherm logo Heluz logo Isover logo Jub logo


Weber logo Rigips logo Knauf logo Ravak logo Hakilogo

 

 

mapa webu | Přihlásit | © 2016